Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 za nami!
Swoją obecnością zaszczycili nas Radni Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy: Pan Kamil Ciepieńko Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Promocji oraz Pan Andrzej Sowa Zastępca Przewodniczącego Komisji Oświaty.
Po części oficjalnej, w czasie której Pani Dyrektor Magdalena Czub przywitała wszystkich zgromadzonych, w tym przestępujące po raz pierwszy próg szkolny dzieci z klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego, uczniowie rozeszli się wraz z wychowawcami do swoich sal.
W tym roku szczególna niespodzianka czekała na pierwszoklasistów. Każdy uczeń otrzymał od Urzędu Dzielnicy Praga-Północ wyprawkę z przyborami szkolnymi oraz powitaniem od Zarządu Dzielnicy. Prezenty wręczyli dzieciom nasi goście.
Jutro wszystkich czeka dzień integracji a od poniedziałku - nauka!
Życzymy wszystkim siły, wytrwałości i uśmiechu.
Powodzenia w nowym roku szkolnym!