Mistrzostwa Mazowsza w Minisiatkówce

Rewelacyjny występ mini siatkarek UKS Esperanto na pierwszym turnieju Mistrzostw Mazowsza!

W kategorii dwójek drużyna Esperanto 1 w składzie Kozak, Bakuś i Ania pewnie wygrała wszystkie 8 spotkań, trzykrotnie doprowadzając do wyniku 15:0. Tym samym zameldowały się na pierwszym miejscu w grupie D .
Zespół Esperanto 2 w składzie Miśka, Yeva i Malina, osiągnął równie świetny wynik, wygrywając 6 z 7 spotkań i zajmując 2 miejsce w grupie F.
Sobotnie zmagania zakończyła drużyna trójek, która wygrała 3 spotkania, ponosząc 2 porażki. Lena, Gaba, Olga, Karmel i Amelka, po przeliczeniu stosunku małych punktów, zajęły 3 miejsce w grupie E.
Dzięki współpracy szkoły z klubem sportowym uczennice z klas sportowych mogą realizować pasję i zdobywać siatkarskie szczyty.