• Odwiedziny: 3420203

Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Spotkanie Świąteczne

20 grudnia o godz. 17.30 miało miejsce - długo oczekiwane -  wigilijne spotkanie dla całej społeczności SP 127.

Wszystkich gości powitali przedstawiciele klas siódmych – pełniący rolę gospodarzy, a każde przybyłe dziecko dostało słodkiego, czekoladowego mikołaja.

Wsród zaproszonych gości był Pan Dariusz Kacprzak – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Białołęka, Pan Michał Graczyk – Zastępca Dyrektora Departamentu Służby Cywilnej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Panie Teresa Mioduszewska i Grażyna Szymańczuk – Radne Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy.

W artystycznym programie świątecznym zaprezentowali się zerówkowicze,  pierwszoklasiści oraz klasy: 2c i 4b, a także przedstawiciele klas 3a i 3d.

O świąteczną atmosferę zadbał chór złożony z uczniów klas 4-7. Niespodziewanym prezentem dla całej społeczności szkolnej było bajkowe przedstawienie, w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły.

Po przedstawieniu uczniowie wraz z Rodzicami udali się na wigilijne spotkanie przy opłatku i zastawionych stołach. Wszyscy mieli możliwość zakupienia  cudownych, ręcznie wykonanych ozdób bożonarodzeniowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali nasz spotkanie wigilijne, występowali oraz oczywiście na nim gościli:)