Międzynarodowy Mistrz Szybkiego Mnożenia - Dawid Romanowski z klasy 5c !!!

Dawid zrobił to ponownie !!!

W dniach 6 -10 listopada odbyła się jesienna edycja finału Międzynarodowych Mistrzostw Szybkiego Mnożenia 2023. W finale udział wzięło 144 uczniów z 86 szkół. Każdy z nich miał 5 minut na wykonanie jak największej liczby działań z mnożenia do 100.
321 działań - ten wynik dał naszemu uczniowi nie tylko obronę Mistrzostwa Polski z zeszłego roku, ale również najlepszy rezultat w klasyfikacji generalnej i tytuł Międzynarodowego Mistrza Szybkiego Mnożenia!!!

Warto podkreślić również bardzo dobre wyniki uczniów Szymona Żochowskiego (klasa 5) oraz Filipa Chowaniaka (klasa 4), którzy w swoich kategoriach wiekowych zajęli 5 miejsce.

Gratulujemy sukcesów i już nie możemy doczekać się wiosennej edycji konkursu, w której ponownie powalczą nasi reprezentanci.