Dzień Otwarty w SP 127

3 marca nasza Szkoła zorganizowała „Dzień Otwarty” dla dzieci, które we wrześniu przyjdą do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (staną się naszymi uczniami:), a także dla ich Rodziców.

Tłumnie przybyłych powitała niespodzianka – przedstawienie teatralne, w wykonaniu nauczycieli, którzy wcielili się w znane postacie bajkowe. Występ inspirował do czytania książek.

Następnie, w czasie "Dnia Otwartego w SP 127", goście zwiedzali szkołę i brali udział w przygotowanych, licznych atrakcjach.
Na hali sportowej można było zagrać w piłkę, pobawić się z chustą klanzowską, poukładać budowle z kolorowych kubków, robić fikołki, kręcić hula-hop, skakać przez skrzynię, obejrzeć pokazy naszych klas sportowych a nawet pograć w szachy. Zmęczeni mogli zregenerować swoje siły w sali, gdzie czekały zdrowe przekąski. W pozostałych salach przeznaczonych dla klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych dzieci brały udział w zabawach z językiem angielskim, z tablicą interaktywną, muzyką i rytmiką, poznały magiczną krainę zmysłów, metodę Marii Montessori, wykonały ciekawe prace plastyczne oraz własnoręcznie ozdobiły okładkę swojej książeczki „SP127”.
Rodzice mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły i rekrutacji w punkcie konsultacyjnym oraz zapoznać się z ofertą naszych pedagogów, reedukatora oraz logopedy.

Na pożegnanie każde dziecko złożyło swój podpis na kolorowym klaunie – będzie można go odnaleźć we wrześniu, podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019.
Mamy nadzieję, że spotkamy się wtedy wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału. Zapraszamy!