Obóz językowy na Malcie - oferta

Szanowni Państwo,

W tym roku przygotowałam dla Państwa ofertę obozu językowego w SLIEMIE , na Malcie, dokąd jeżdzę sama od kilku lat.

NAUKA W SZKOLE: Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Uczestnicy odbędą 20 lekcji tygodniowo w grupach międzynarodowych, gdzie każda lekcja trwa 45 minut. Podczas zajęć nacisk prowadzony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka. Zapewniony jest bezpłatny zestaw materiałów do nauki. Kurs zakończony jest otrzymaniem certyfikatu.

ZAKWATEROWANIE: U rodzin goszczących: pokoje 3-osobowe, mogą się zdarzyć pokoje też 4-osobowe. Łazienka dzielona z domownikami. Rodziny goszczące znajdują się 5-25 minut na piechotę od szkoły.

WYZYWIENIE:  3 posiłki dziennie (pakowany lunch)

termin 30.07-13.08.2022

wiek uczestników: 12-17lat

CENA 5800PLN + 180 euro

w cenie wyjazdu jest popołudniowy program animacyjno -  kulturalnym, w międzynarodowym towarzystwie, z anglojęzycznymi przewodnikami, animatorami i opiekunami. W programie m.in. wycieczki kulturoznawcze jak np. zwiedzanie Mdiny czy Valletty ze wstępem do unikatowego audio-wizualnego przedstawienia 5D na temat historii Malty, jak i plażowanie na plażach jak Mellieha Bay czy Riviera Bay. Program obejmuje też rejs na Comino, przejażdżkę motorówką, rejs dookoła Valletty (Harbour Cruise), wejście do Waterparku Splash & Fun. Wieczorami dodatkowo kręgle, wspólne gry i wyjścia, barbeque, rejs wieczorny.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o maila .

Zapisy drogą mailową do  25.02.2022

Z turystycznym pozdrowieniem,