Radość z siatkówki - turniej towarzyski w SP127

W sobotnie przedpołudnie, 19 marca, w gościnne progi naszej szkoły zawitali siatkarze w różnym wieku, udowadniając, że aktywność fizyczna łączy pokolenia. Dzięki współpracy z klubem Esperanto został zorganizowany turniej integracyjny.

W wydarzeniu wzięły udział 4 drużyny. Pierwszy zespół to młodziczki Esperanto, czyli zawodniczki trenujące na Woli. W składzie znalazła się uczennica klasy 7 naszej szkoły, Zuza. Dwa zespoły utworzyli uczniowie SP 127, uzupełniając braki kadrowe wśród chłopców wsparciem Trenera Sławka oraz starszego kolegi Kuby, zawodnika koszykarskiej sekcji Legii Warszawa. Czwarta drużyna powstała z połączenia rodziców zawodniczek praskich i wolskich grup Esperanto. Niekiedy walka na boisku była niesamowicie wyrównana. Najważniejszy cel został osiągnięty - Wygrała radość z siatkówki !

Klasyfikacja końcowa:
1. Młodziczki UKS Esperanto