Szkoła Podstawowa nr 127

Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 127

03-438 Warszawa

ul. Kowieńska 12/20

tel. 22 619 30 88

STREFA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

Artykuły

Poranna gimnastyka

Witam wszystkich Cudakowych Sportowców!
Ciężko jest Wam wstać rano z dobrą energią i motywacją do działania? Dla Nas to nie problem. Pomożemy Wam obudzić organizm szybciej, dzięki porannej gimnastyce. To zestaw kilku prostych ćwiczeń, które możecie wykonać zaraz po przebudzeniu, a Wasze umysły zaczną pracować lepiej od samego poranka. Do dzieła!
 

Czytaj Więcej o: Poranna gimnastyka

Gra sportowa – „Wojna”

Czołem Cudakowi Sportowcy!
Dzisiaj przygotowałem dla Was grę o nazwie „Wojna”. Pewnie już kiedyś graliście w nią z rodzicami, ale moja wersja jest dla sportowców. Poniżej znajduje się link do pobrania talii kart z ćwiczeniami. Musicie wydrukować karty i już możecie rozpocząć rozgrywkę. Podzielcie karty na równe części. Wystawiacie je naprzeciwko siebie i wyższa karta...
Czytaj Więcej o: Gra sportowa – „Wojna”

Aktywna majówka

Czołem Sportowcy!

 

Macie już plany na tegoroczną majówkę? Z nami spędzicie ją bardzo aktywnie. Zachęcajcie swoich rodziców lub rodzeństwo do budowania formy i razem wykonajcie prosty trening całego ciała. Potrzebujecie jedynie kawałka wolnej przestrzeni. Gdy już skończycie grillować na działce, spalcie zbędne kalorie i wzmocnijcie mięśnie!
Czytaj Więcej o: Aktywna majówka

Witajcie Cudakowi Sportowcy!

Zaprzyjaźniony z naszą szkołą nauczyciel wychowania fizycznego przygotował dla Was film. Znajdziecie w nim 30 propozycji prostych ćwiczeń ogólnorozwojowych i wzmacniających, które możecie wykonać w domu. Zadbajcie o swoją formę i budujcie swoje mięśnie, aby stać się silniejszym. Trening zajmie Wam tylko 6 minut dziennie. Do dzieła!

Czytaj Więcej o: Witajcie Cudakowi Sportowcy!

Spalamy kalorie

Witamy Cudakowi Sportowcy!

 

Najbliższe dni tuż po Świętach to najlepszy czas na aktywność fizyczną. Powinniśmy spalić kalorie, które zjedliśmy w wielkanocnych smakołykach. Proponujemy Wam trening, który pozwoli wrócić do formy i uwolnić swoją pozytywną energię. Potrzebujecie jedynie kawałek wolnej przestrzeni i uśmiech na Waszych twarzach!

Czytaj Więcej o: Spalamy kalorie

Gra planszowa dla sportowców

Witamy Sportowcy!
Dzisiaj Wirtualne Cudakowo ma dla Was specjalne wyzwanie!

Poniżej znajduje się plansza do gry. Postarajcie się samodzielnie lub z rodzeństwem wziąć udział w Naszym wyzwaniu i zmierzyć się z ćwiczeniami z planszy.

Potrzebna Wam będzie jedynie kostka do gry, pionki i mnóstwo energii do działania. Gotowi do startu? Do dzieła!

 

 

Czytaj Więcej o: Gra planszowa dla sportowców

Witamy WSZYSTKIE DZIECIAKI CUDAKI w strefie aktywności fizycznej!

Witamy WSZYSTKIE DZIECIAKI CUDAKI w strefie aktywności fizycznej!

Znajdziecie tutaj wiele form zabawy oraz ćwiczeń, które możecie wykonać w domu. Będą świetną możliwością spędzenia czasu wolnego pomiędzy zdalnym nauczaniem i pozwolą odejść od komputera. Do czego Was gorąco namawiamy!

Spróbujcie włączyć swoich bliskich, rodzeństwo lub rodziców, do ćwiczeń i razem...

Czytaj Więcej o: Witamy WSZYSTKIE DZIECIAKI CUDAKI w strefie aktywności fizycznej!